Укладання асфальту Київ


ТОВ "РІК"
Асфальтування, будівництво, ремонт доріг,
Оренда спецтехніки. 

(044) 587-64-52
(050) 330-60-04

Укладання асфальту КиївУкладання асфальту - це процес створення дорожнього полотна за допомогою асфальту (суміш бітумів з гравієм і піском). Для того, щоб укладання асфальту в Києві була якісним, необхідно дотримуватися технологій, використовувати сучасну техніку і якісні матеріали. Крім того, запрошувати до роботи варто тільки кваліфікований персонал, який знає особливості укладання асфальту в Києві і зможе зробити оптимальні розрахунки.

З огляду на стан багатьох доріг в столиці, можна з упевненістю говорити про те, що укладання асфальту в Києві - актуальне питання, якому необхідно приділити належну увагу. Гарна рівна дорога з необхідним рівнем зчеплення вкрай важлива для комфортного і безпечного пересування автомобілістів, число яких з кожним роком зростає.

Професійне укладання асфальту (Київ) за доступними цінами здійснюється фахівцями компанії «Рік».

Укладання асфальту в Києві може знадобитися не тільки для автодоріг, а й для прибудинкових ділянок. Облаштування пішохідних тротуарів і дороги біля будинку - важлива частина в процесі благоустрою житлового комплексу.

Тут також важливо довірити роботу фахівцям, які перед початком асфальтування зможуть точно визначити (виходячи з навантаження) необхідну кількість шарів асфальту, товщину щебеневої основи, подбають про пристрій стоку і збору дощової води. Тільки такий професійний підхід забезпечить довгий термін служби дорожнього покриття, гарантію того, що через півроку Вам не доведеться знову звертатися за послугами з асфальтування.

Надійне укладання асфальту (Київ) швидко і недорого проводиться нашими співробітниками.