Асфальтування майданчиків (ціна)


ТОВ "РІК"
Асфальтування, будівництво, ремонт доріг,
Оренда спецтехніки. 

(044) 587-64-52
(050) 330-60-04

Асфальтування майданчиків цінаАсфальт - це сучасний матеріал, який використовується для облаштування доріг в містах. Виготовляється він з бітумів і таких мінеральних матеріалів як гравій, пісок і щебінь. У сучасному світі асфальт замінив раніше поширені дороги з каменю. Сьогодні з його допомогою створюються автомобільні дороги і тротуари, доріжки в парках і місцях для відпочинку, а також майданчики біля приватних будинків і багатоповерхових житлових комплексів. Асфальтування майданчиків (ціна послуги включає в себе вартість застосовуваних матеріалів) проводиться також біля ресторанів, кафе, будинків готелів, торгових центрів і магазинів.

Асфальтування майданчиків (ціна послуги може бути прийнятною) відноситься до тих видів робіт, які вимагають кваліфікації, досвіду, спеціального обладнання і часу. Тому для того, щоб в результаті проведених робіт отримати рівну, без будь-яких горбів та інших деформацій дорогу, потрібно звертатися до фахівців компанії «Рік». ТОВ «Рік» працює більше п'ятнадцяти років в сфері дорожнього будівництва із застосуванням асфальту. На сьогоднішній день компанія «Рік» - це розвинене і сучасне підприємство, яке завжди виконує всі замовлення швидко і якісно. Ціна асфальтування майданчиків та інших послуг у сфері дорожнього облаштування від компанії «Рік» прийнятна. Попередня вартість всіх послуг вказана на сайті підприємства. Однак остаточну ціну можна уточнити під час замовлення, після того як фахівці проведуть аналіз території.

Асфальтування майданчиків (ціна послуг компанії «Рік» завжди вигідна) виконується поетапно. Після ретельного аналізу території майданчика, фахівці компанії «Рік» складають план своєї роботи і підбирають відповідні матеріали. При необхідності здійснюється демонтаж старого дорожнього покриття. Після цього вся територія готується до укладання асфальтної суміші і проводиться асфальтування майданчиків. Ціна послуг компанії включає в себе попередню консультацію Клієнта.

Ціна асфальтування майданчиків у нас прийнятна! Телефонуйте!