Асфальтування двору


ТОВ "РІК"
Асфальтування, будівництво, ремонт доріг,
Оренда спецтехніки. 

(044) 587-64-52
(050) 330-60-04

Асфальтування дворуПерші асфальтовані дороги з'явилися ще в дев'ятнадцятому столітті. Це стало новою чудовою альтернативою дорогах з каменів. Сьогодні практично в усьому світі використовують саме такий спосіб кладки доріг. Асфальтовані дороги мають рівну поверхню, відмінно витримують низькі і високі температури. За допомогою асфальту створюють автомобільні траси та дороги, аеродромні майданчики, а також дороги біля житлових багатоповерхових і приватних будинків.

Асфальтування двору - затребувана і актуальна на сьогоднішній день послуга. Це ідеальний спосіб облаштувати комфортну територію біля житлового будинку. Він допомагає створити рівні дороги, які ще й будуть легко піддаватися прибиранню та очищенню. Асфальтування двору здійснюється поетапно. Для того, щоб отримати позитивні результати, потрібно використовувати професійне сучасне обладнання і якісну суміш з мінеральних матеріалів і бітумів.

Перед початком асфальтування двору необхідно ретельно дослідити і проаналізувати особливості території двору і характер його грунту. На цьому етапі важливо враховувати цілий ряд природних факторів, таких як нахил місцевості і кліматичні умови. Якщо ж на території двору є старе дорожнє покриття, асфальтування двору має починатися з робіт по його демонтажу. Далі необхідно підготувати земельну ділянку і підстава під майбутній асфальт. В якості підстави може служити бетонний фундамент і залізобетонні плити. Останній варіант застосовується більше для доріг, які повинні витримувати підвищений рівень навантажень. Для території приватного будинку буде досить фундаменту з бетону. Після підготовчих робіт починається власне асфальтування двору. Для кращих результатів рекомендується наносити кілька шарів асфальту. На заключному етапі здійснюється його укладання за допомогою спеціальної машини.

Хочете зробити легко і якісно асфальтування двору? Телефонуйте до компанії «Рік»!