Асфальтування доріг


ТОВ "РІК"
Асфальтування, будівництво, ремонт доріг,
Оренда спецтехніки. 

(044) 587-64-52
(050) 330-60-04

Асфальтування дорігУкраїнські дороги часто знаходяться просто в жалюгідному стані. Частина доріг потребує незначного ремонту. І лише зрідка ми можемо побачити дійсно рівне і цілісне дорожнє полотно. Навіть деякі великі траси сьогодні покриті ямами і вибоїнами. Вирішити таку проблему допоможе тільки асфальтування доріг. Укладання асфальтового полотна буде корисне також там, де в розпорядженні автомобілістів є тільки ґрунтова дорога. Асфальтування допоможе зробити життя кожного шофера більш простим і приємним. Їздити по рівному асфальту набагато зручніше і безпечніше. Наявність якісного асфальту також допоможе довше зберегти автомобільну техніку в справному стані.

Асфальтування доріг - послуга, яка буде корисна домовласникам і підприємствам, жителям міст і сіл. Асфальтування передбачає ряд досить складних процедур. Кожен етап будівництва дороги вимагає якісного виконання. Тоді дорожнє полотно в результаті вийде надійним і рівним. Неправильно покладений асфальт - головна причина швидкої зношуваності дороги. Асфальтуванням доріг повинні займатися хороші фахівці. Інакше просто немає сенсу витрачати гроші і матеріали на дорогу, яка почне розвалюватися і покриватися вибоїнами вже після перших серйозних заморозків. Дуже важливо також, щоб для асфальтування доріг використовувалися якісні матеріали. Довірити це людині непосвяченій досить складно. Тому краще звертатися в надійну компанію, якій важлива її репутація.

Асфальтування доріг на найвищому якісному рівні здійснює на замовлення компанія ТОВ «РІК».

Асфальтування доріг ми виконуємо згідно строгим вимогам технології. Використовуємо для цього сучасне обладнання, спеціалізований транспорт, будматеріали належної якості. Проводимо роботи в Києві та Київській області.