Асфальтування доріг майданчиків


ТОВ "РІК"
Асфальтування, будівництво, ремонт доріг,
Оренда спецтехніки. 

(044) 587-64-52
(050) 330-60-04

Асфальтування доріг майданчиків Хоча дороги і вважаються завданням держави, але до нашої компанії часто звертаються найрізноманітніші клієнти, серед яких є як будівельні фірми, так і приватні замовники. І всім їм необхідно провести асфальтування доріг, майданчиків або будь-яких інших поверхонь. Найчастіше, цього потребують ті, хто хоче зробити зручний під'їзд до своєї ділянки або будинку.

Якщо ви хочете провести асфальтування доріг або майданчиків, то Вам варто звертатися тільки до послуг досвідчених професіоналів, щоб вся робота не була зіпсована через всього кілька років. Ми займаємося даним напрямком з 1994-го, тому Ви можете бути впевнені в тому, що ми досить досвідчені і ефективно справляємося зі своєю роботою. А до наших можливостей можна віднести не тільки асфальтування майданчиків і доріг, але ще і оренду всієї необхідної техніки для цього, при необхідності.

Для того, щоб асфальтування доріг, майданчиків та інших поверхонь проходило максимально ефективно, ми маємо європейське обладнання та досвідчених співробітників, які готові впоратися з будь-яким завданням.

Наші послуги користуються значною популярністю, так як ми - одні з небагатьох, хто готовий створити повноцінну дорогу з гарантією якості і за досить доступною ціною. А так, як в асфальтуванні доріг або майданчиків, зазвичай потребують нові житлові комплекси, то у нас є постійні клієнти, які замовляють такі послуги. Крім цього, у нас Ви зможете знайти пропозиції по проведенню гідроізоляції, розробці документації, облаштуванню зовнішньої каналізації і багато чого іншого.

Всі наші послуги, в тому числі і з асфальтування дороги або майданчика, виконуються тільки за попереднім планом, в якому ми обговорюємо всі умови угоди, в тому числі і вартість. Тому Ви можете розраховувати саме на ту суму, яку ми називаємо спочатку, що є істотним плюсом, в порівнянні з деякими іншими компаніями.